Blacha Trapezowa
Just another WordPress site

Budownictwo wczoraj i dzis : Learn for Life: Nowa architektura nowej nauki

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Przełomowe przestrzenie promują naukę, inspirując nas, dostarczając pomocnych narzędzi i ułatwiając owocną współpracę i wymianę pomysłów w grupach.
Krótko mówiąc, praca jasno pokazuje, że twórcze wykorzystanie architektury i wystroju wnętrz zapewnia nie tylko nowe fizyczne ramy dla zdobywania wiedzy, ale także ożywia i przyspiesza proces uczenia się jako całość.
To, jak dobrze się uczymy, jest bezpośrednio związane z miejscem, w którym się uczymy.
Ponieważ era cyfrowa zmieniła sposób, w jaki drastycznie zbieramy wiedzę, miejsca, w których uczymy się teraz, wyglądają i czują się zupełnie inaczej niż dziesięć lat wcześniej.
Dzisiaj przestrzeń, w której odbywa się nasza ustawiczna ścieżka uczenia się, ewoluowała, aby dostosować się do naszych rosnących potrzeb edukacyjnych.
Te nowe przestrzenie promują naukę poprzez dostarczanie inspiracji i pomocnych narzędzi oraz ułatwianie możliwości owocnej współpracy i współpracy.
Przykłady przedstawione w Learn for Life pokazują również, w jaki sposób kolor, światło, organizacja przestrzeni oraz włączenie elementów zabawnych i zaskakujących można wykorzystać do wspierania nauki.
Krótko mówiąc, praca przedstawiona w tej książce jasno pokazuje, że twórcze wykorzystanie architektury i wystroju wnętrz zapewnia nie tylko nowe fizyczne ramy dla zdobywania wiedzy, ale także ożywia i przyspiesza proces uczenia się jako całość.
Treść 001 Wstęp 007 Pierwszy krok pierwszy / Przedszkole 045 Próba i błąd / Szkoła 079 W kampusie / Uniwersytecie 099 Baza wiedzy / biblioteka 129 Poza ścieżką / placem zabaw 159 Uczenie się w społeczeństwie / Centrum kulturalne 187 Przerwij sesje / przestrzenie korporacyjne 229 Znaczące zakłócenia / instalacje Wydawca: Gestalten Wydawcy: S.
Ehmann, S.
Borges, R.
Klanten Format: 24 x 30 cm Funkcje: 288 stron, pełny kolor, twarda okładka ISBN: 978-3-89955-414-4
[podobne: agata meble slupsk, styl gotycki cechy, polimocznik ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: agata meble slupsk polimocznik styl gotycki cechy