Blacha Trapezowa
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : Klaksvik City Center / LCLAOFFICE + Biuro boczne

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Biuro LCLAOFFICE + w ubiegłym tygodniu przedstawiliśmy konceptualną propozycję LCLAOFFICE dla Kijowskich Wysp, propozycji, która łączyła miasto z przyrodą poprzez aktywną sieć działań.
W swoim krótkim wpisie na Wyspy Owcze, firma połączyła siły z Urzędem Bocznym, by połączyć miasto Klaksvik z obydwoma zatokami.
Takie posunięcie pozwala na rozwój miejski, który miał miejsce w przeszłości wzdłuż zatoki, oraz instytucje obywatelskie i publiczne, które koncentrują się w miejskim korytarzu, aby połączyć ludzi z wodą.
Więcej po przerwie.
Miasto Klaksvik doświadczyło niezwykłego wzrostu, przekształcając się z miasta pięciu osiedli liczącego zaledwie 100 osób w nowoczesne miasto liczące 5000 mieszkańców.
Wzrost populacji, napędzany sukcesem przemysłu rybackiego, spowodował pewien poziom rozwoju wzdłuż linii brzegowej, ale centrum miejskie nadal ma duży potencjał dla takich interwencji.
.
LCLAOFFICE + Boczne Biuro Za swoją propozycję krajobraz uznawany jest za przestrzeń eventową, a szereg pomieszczeń miejskich aktywuje wybrane obszary.
Pokoje te zostały zaprojektowane z myślą o odrębnych cechach programowych i krajobrazowych, a ich rozwój może być stopniowo wprowadzany w ciągu wielu lat w odpowiedzi na potrzeby miasta.
Pierwszy pokój znajduje się na terenie zawodów i jest zaprojektowany jako centrum kulturalne i obywatelskie miasta.
Siła projektu polega jednak na tym, że kilka pomieszczeń naklejonych jest na tkaninach miejskich, ponieważ zaznaczają one mniejsze skupiska aktywności, które mogą być indywidualnie ikoniczne, ale wspólnie włączone w tkankę miejską.
.
LCLAOFFICE + Boczne biuro Drugi pokój to niewielka przestrzeń handlowa, na której mieszczą się komercyjne i mieszkalne lokale oraz przyszłe hotele.
Trzeci pokój w pobliżu szkoły jest pomyślany jako miejski las, obsadzony jałowcami i bukiem, aby chronić przed wiatrem.
Na południe czwarty pokój składa się z pól gry, które są wzmacniane i rozszerzane; a piąte pomieszczenie składa się z kampusu edukacyjnego zakotwiczonego w Klockickiej Szkole Technicznej, zakończonego cyplem w południowej zatoce.
.
Biuro LCLAOFFICE +
[więcej w: przekaźnik bistabilny schemat, wiarus elbląg, agata meble slupsk ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: agata meble slupsk przekaźnik bistabilny schemat wiarus elbląg