Blacha Trapezowa
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : Biennale w Wenecji 2012: Brytyjski pawilon prezentuje “Weneckie jedzenie na wynos”

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Moskwa, rysunek Gibb, 2012 / Anna Gibb – dzięki uprzejmości British Council Chociaż w Wielkiej Brytanii nie brak talentów architektonicznych, Wenecja na wynos: Pomysły na zmianę architektury brytyjskiej odpowiadają na wspólne dzieło Davida Chipperfielda.
temat Biennale w Wenecji w 2012 r., szukając pomysłowych odpowiedzi na uniwersalne problemy na całym świecie w ambitnym, globalnym projekcie badawczym.
British Council wysłało dziesięć zespołów architektonicznych z całego świata w celu zbadania inspirujących miejsc i tematów, które mogłyby zainicjować dyskusję na temat wspaniałej architektury podczas wprowadzania nowych pomysłów do Wielkiej Brytanii.
Wystawa Weneckie jedzenie na wynos przedstawia przebieg tych zespołów i dzieli się pomysłami, które odkryli w Argentynie, Brazylii, Chinach, Niemczech, Japonii, Holandii, Nigerii, Rosji, Tajlandii i USA.
Kontynuuj po przerwie, aby dowiedzieć się więcej.
Zespół British Council pod przewodnictwem pani komisarz Vicky Richardson, dyrektor ds.
Architektury, wzornictwa, mody i Vanessa Norwood, szef wydziału w stowarzyszeniu architektonicznym, za radą panelu ekspertów, zdecydował się zaprezentować pomysły: Fideicomiso : Architektoniczna przygoda w Argentynie / Eliasa Redstone a / Marcii Mihotich / British Council – dzięki uprzejmości British Council, która wyjechała do Rio de Janeiro, by zbadać GIOŚ, radykalny program edukacyjny i serię prefabrykowanych szkół podstawowych zaprojektowanych przez Oscara Niemeyera.
Smout Allen i BLDGBLOG, których badania skupiły się na Centrum Interpretacji Użytków Ziemskich w Los Angeles, instytucji zajmującej się rozpowszechnianiem wiedzy o użytkowaniu gruntów.
Ross Anderson i Anna Gibb, którzy wyjechali do Moskwy, by zbadać.
Paper Architects ., luźny kolektyw powstały w latach 80.
w odpowiedzi na ograniczenia państwowe dotyczące ich zdolności do budowania.
Darryl Chen, który przyglądał się paralelom między Wielką Brytanią i Chinami poprzez badanie kieszeni informatyki, Caochangdi, wioski na Piątej Drodze Pekinu.
.
dRMM, który studiował Ijberg, pływającą społeczność, która rozwija się w zaawansowanej kulturze planowania, zakupów i projektowania, na wschód od Amsterdamu w Holandii.
!.
Forum for Alternative Belfast, który wyjechał do Berlina, by zbadać Międzynarodowy Bauausstellung 1987 (IBA 1987), ambitny i wizjonerski projekt odnowy miast z udziałem międzynarodowych architektów.
.
Publications, Urban Projects Bureau i Owen Pritchard, którzy utworzyli zespół, aby rozwinąć dyskusja na temat roli i wizerunku architekta poprzez nową otwartą kartę.
Elias Redstone, który zbadał Fideicomiso w Argentynie, legalne zaufanie, które umożliwia architektom finansowanie własnych projektów.
Liam Ross i Tolulope Onabolu, którzy udali się do Lagos, aby rozpocząć analizę porównawczą ryzyka i regulacji oraz ich wpływu na projektowanie.
Takero Shimazaki / Toh Shimazaki Architecture, której badania koncentrują się na pracy Itsuko Hasegawy w kilku miejscach w Japonii i bada sposób, w jaki jej architektura łączy wiarę w ludzi z abstrakcją.
Pomysły dziesięciu zespołów architektonicznych zostaną zaprezentowane w British Pavilion w specjalnie zaprojektowanym środowisku stworzonym przez graficznych i ekologicznych projektantów marki, Born Design.
Więcej informacji można znaleźć tutaj! Po zakończeniu Biennale w Wenecji wystawa Venice Takeaway zostanie przywrócona do Wielkiej Brytanii i zaprezentowana w galerii RIBA w Londynie od 26 lutego do 27 kwietnia 2013 roku.
Yamanashi Fruit Museum / Itsuko Hasegawa Atelier – Dzięki uprzejmości British Council
[podobne: konstrukcje dachowe, kino klaps limanowa, płyta ortotropowa ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: kino klaps limanowa konstrukcje dachowe płyta ortotropowa