Blacha Trapezowa
Just another WordPress site

Budownictwo wczoraj i dzis : Największa na świecie biblioteka materiałów epickich

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Utrzymanie biblioteki materiałów jest trudnym zadaniem dla wielu architektów, nie wspominając już o tym, by być na bieżąco z najnowszymi, najbardziej innowacyjnymi materiałami.
Otóż dzisiaj natknęliśmy się na ten film, The Economist, który podkreśla Andrew Dent, wiceprezesa Material ConneXion oraz jego przemyślenia na temat ewolucji materialnej nauki.
Materiał ConneXion stworzył największe na świecie źródło zaawansowanych, innowacyjnych i zrównoważonych materiałów i procesów.
Ich internetowe archiwum i biblioteki materiałów, zlokalizowane w siedmiu miastach na całym świecie, zawierają ponad 6500 najbardziej nowoczesnych materiałów dostępnych na rynku.
Andrew Dent uważa, że materiał ConneXion pomoże wypełnić lukę między nauką a projektowaniem, gdy przechodzimy z.
Syntetycznego wieku.
do wieku biologicznego ., w którym inteligentne, inspirowane naturą materiały zużywają mniej zasobów i mniej energii.
Każdego miesiąca międzynarodowy panel ekspertów analizuje od 50 do 60 nowych materiałów do biblioteki i wybierane są tylko najlepsze.
Archiwum jest zorganizowane w tych ośmiu kategoriach, w tym największy wybór trwałych materiałów i jedyna na świecie biblioteka materiałów typu od kołyski do kołyski : Polimery Ceramika Metale szklane Materiały na bazie cementu Materiały naturalne Materiały na bazie węgla Procesy Internetowa baza danych materiałów i materiały fizyczne próbki materiałów są dostępne.
Biblioteki materiałów ConneXion można znaleźć w następujących miastach: Nowy Jork Bangkok Pekin Kolonia Daegu Stambuł Mediolan Seul Szanghaj Dowiedz się więcej o tutaj!
[hasła pokrewne: schody zabiegowe definicja, agata meble slupsk, wiarus elbląg ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: agata meble slupsk schody zabiegowe definicja wiarus elbląg